RÓLUNK

Állások Győr - Győri álláslehetőségek egy helyen!

9081 Győrújbarát,
Part u. 14.
info@arrabonaallasborze.hu

Álláshirdetések V. Arrabona Állásbörze / MetMax

MetMax

MetMax

A MetMax Europe Zrt. álláslehetőséget kínál CNC gépkezelők részére.

Dolgozzon nálunk Táplánypusztán épülő új, modern üzemcsarnokunkban!

A MetMax Europe Zrt. egy több évtizedes múltra visszatekintő fémmegmunkáló vállalat, melynek fő profilja nagy pontosságú komplex forgácsolt készülékek, alkatrészek gyártása egyedi kis-, közepes sorozatban, valamint nagy bonyolultságú és magas minőségi gépalkatrészek előállítása.

Főbb feladatok, munkák:

• Tapasztalatnak megfelelően esztergák vagy megmunkáló-központok    kezelése, forgácsolószerszámok beállítása

• Szerszámkorrekciók önálló elvégzése mért darab alapján

• Szerszámok állapotának nyomon követése

Az álláshoz tartozó elvárások:

• Szakirányú végzettség
• Precíz és önálló munkavégzés
• 2 és/vagy 3 műszakos (8 órás) munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• Releváns fémipari tapasztalat
• Fanuc programnyelv ismerete

Amit kínálunk:

• Versenyképes jövedelem
• Béren kívüli juttatások
• Fejlődési lehetőség
• Szabad hétvége
• Negyedéves bónusz

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Amennyiben felkeltettük érdeklődését,
kérjük küldje el önéletrajzát a
hr@metmax.hu e-mail címre.

Állások Győr - Győri álláslehetőségek egy helyen! - Magyar