RÓLUNK

Állások Győr- A legfrissebb győri álláslehetőségek egy helyen!

9027 Győr,
Tátika u. 1.
E-mail küldése

Diplomás állások / Bérszámfejtő

Bérszámfejtő

Feladatok:
- Teljes körű bérszámfejtési feladatok ellátása, munkaidő adatok feldolgozása
- Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés
- Személyi kifizetésekkel kapcsolatos adó-, TB- és egyéb járulékok feladása,
- Munkaügyi nyilvántartások vezetése, igazolások kiállítása
- Bérreklamációk kezelése
- Cafeteria juttatások elszámolása

Elvárások:
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- B kategóriás jogosítvány
- Gyártó cégnél szerzett 2-3 év szakmai tapasztalat
- Naprakész munkajogi ismeretek
- Munkaidő nyilvántartás, egyéb HR rendszerek ismerete
- Kompenzációs stratégiák– juttatási rendszerek ismerete

Amit kínálunk:
- Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatási rendszer
- Multinacionális környezet
- Folyamatos képzési lehetőségek

Munkavégzés helye:
- Mosonszolnok- Győrladamér

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére,
kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a munkakör megnevezésével küldje a

melinda.linka@adecco.com e-mail címre.