Federal-Mogul Powertrain állás / EHS gyakornok

EHS gyakornok

A Federal-Mogul Powertrain magyarországi leányvállalata, mely minőségi termékek, megbízható márkák és kreatív megoldások legszélesebb skáláját nyújtja a gépjárműiparnak és más iparágaknak. Vállalatunk fő profilja gumi és gumi-fém tömítések előállítása fröccsöntési és préselési technológiával.

Műszaki megoldásainkat olyan iparágakban hasznosítják, ahol fontos a hatékony üzemanyag felhasználás, az emisszió csökkentése, valamint a biztonság és teljesítmény növelése.

FELADATOK:

  • A munkavédelemmel kapcsolatos feladatok támogatása
  • Dolgozók munka-, tűz-, és környezetvédelmi oktatásában való közreműködés
  • Dokumentációk elkészítése
  • Együttműködés a társosztályokkal

ELVÁRÁSOK:

  • Folyamatban lévő egyetemi vagy főiskolai tanulmányok mérnöki szakon
  • Kiváló tanulmányi eredmények
  • Tanulási hajlandóság
  • Angol nyelvtudás
  • Határozott fellépés és kiváló kommunikációs képesség
  • Hetente minimum 3 nap vállalása

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Szakdolgozat írási lehetőség
  • Versenyképes gyakornoki díj
  • Szakmai mentorálás, tréningek, szakmai továbbképzések
  • Tovább foglalkoztatási lehetőség
  • Barátságos légkör
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet, minőségi munkaeszközök biztosítása
  • Ingyenes sportolási lehetőség
  • Vállalati rendezvények

Érdeklődni a 96/552-656-os telefonszámon lehet. Jelentkezni a kunsziget.job@federalmogul.com email címen, a lenti űrlap kitöltésével vagy postai úton az önéletrajz beküldésével lehet. Az önéletrajzokat a 9184 Kunsziget, Fő u. 51. címre várjuk. Bővebb információ a gyakornoki programról az alábbi linken található: https://www.youtube.com/watch?v=nRDvXLhovuY