Federal-Mogul Powertrain állás / GÉPBEÁLLÍTÓ

GÉPBEÁLLÍTÓ

GÉPBEÁLLÍTÓ

A Federal-Mogul Systems Protection Hungary Kft., a Federal-Mogul Powertrain magyarországi leányvállalata, mely minőségi termékek, megbízható márkák és kreatív megoldások legszélesebb skáláját nyújtja a gépjárműiparnak és más iparágaknak. 2015-ben alapított, dinamikusan fejlődő autóipari védőtextíliákat, textilcsöveket gyártó vállalat. Kis létszámú, családias, fiatal csapatához a Győrhöz közeli kunszigeti gyára felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

GÉPBEÁLLÍTÓ

FELADATOK:

  • Termékek gyártása, a megfelelő mennyiségben, minőségben
  • Előírt tesztek, vizsgálatok elvégzése
  • Gépek betöltése, beállítása
  • Gyártási paraméterek, események dokumentálása

ELVÁRÁSOK:

  • Minimum általános iskolai végzettség
  • Hajlandóság több műszakos munkavégzésre
  • Jó kézügyesség
  • Középfokú végzettség előny
  • Textilipari tapasztalat előny

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria rendszer
  • Bónusz rendszer
  • Ingyenes buszjárat (Győr, Pápa, Bősárkány, Szlovákia – Ekecs irányából)
  • Útiköltség térítés
  • Vállalati élet-, baleset-, és betegbiztosítás
  • Külföldi karrierlehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai lehetőség
  • Barátságos légkör
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet, minőségi munkaeszközök biztosítása
  • Ingyenes sportolási lehetőség
  • Kedvezményes vállalati flotta csomag
  • Vállalati rendezvények

Érdeklődni a 96/552-656-os telefonszámon lehet. Jelentkezni a kunsziget.job@federalmogul.com email címen, a lenti űrlap kitöltésével vagy postai úton az önéletrajz beküldésével lehet. Az önéletrajzokat a 9184 Kunsziget, Fő u. 51. címre várjuk.