RÓLUNK

Állások Győr- A legfrissebb győri álláslehetőségek egy helyen!

9027 Győr,
Tátika u. 1.
E-mail küldése

Irodai munkák / ADMINISZTRÁTOR MUNKATÁRS

ADMINISZTRÁTOR MUNKATÁRS

2017.11.08.

A Goodmills Magyarország Malomipari Kft. csornai üzemébe új kollégát keresünk,
ADMINISZTRÁTOR MUNKATÁRS munkakörbe.

Az új munkatárs feladatai:
• Rendelések rögzítése, kapcsolattartás partnerekkel
• Teljeskörű számlázási feladat ellátása
• Pénztárkezelés
• Fuvarszervezés
• Szállítási dokumentumok elkészítése (szállítólevél, EKAER, CMR)

Amit várunk a pályázótól:
• Középfokú végzettség
• 1-3 év adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
• MS Office alkalmazások magabiztos ismerete (Word, Excel, Outlook)
• Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
• Precíz, pontos munkavégzés, rugalmasság

Előnyt jelent:
• Német, vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk
• Nemzetközi céges háttér
• alapbér + juttatások, pl. 13. havi bér

Jelentkezés módja, önéletrajzzal a job@salio.hu e-mail címre.