Irodai munkák / ARRABONAMÉDIA - ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

ARRABONAMÉDIA - ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

Érdekel a reklámszakma, de nem tudod hogyan kezdj neki?

Tanultál marketinget, szeretnél vele foglalkozni, de nincs gyakorlatod?

Magyarországon, és nem multinál szeretnél dolgozni?

Gyere hozzánk! Szerezz gyakorlatot, tapasztalatot!

Az Arrabonamédia Győrben online és offline média üzemeltetésével foglalkozik.

Kiadói tevékenységébe tartozik az országos Szuperinfó laphálózat tagjaként 1998 óta működő, hetente megjelenő Győri Szuperinfó újság kiadása, egyéb havi, negyedéves újságok megjelentetése, online területen a  www.infogyor.hu oldal üzemeltetése.

Csapatunk bővítésére, értékesítési  asszisztens pozícióra,

1 fõ munkatársat keresünk.

Amennyiben az alábbi jellemzés alapján magadra ismersz jelentkezz:

• Tevékeny embernek tartanak.• Tudok és szeretek is embereket meghallgatni, új embereket megismerni.• Szívesen tanulok új dolgokat, és használom is a tanultakat.• Tudom, mire vagyok képes, hiszen munkám, tanulásom, sportolásom során már bizonyítottam. • Csak olyan munkát vállalok el, amit szívesen végzek, élvezem, amit csinálok. • Szeretem, ha a fizetésem tükrözi a munkám minőségét, mennyiségét.

Feladatok

·         Az értékesítő munkatársak munkájának a segítése, szervezése.

·         Hirdetési kreatívok elkészítése.

·         Az ügyfelek kampányeredményeinek követése.

·                     Online (Facebook és Adwords) kampányok lebonyolítása az Arrabonamédia és         igény szerint a cég ügyfelei részére.

·         Potenciális ügyfélkör feltérképezése, lista építése.

·         Kapcsolattartás.

·         CRM-rendszer használata.

·         Képzéseken való részvétel.

Biztosítunk:

 • Kulturált, családias munkakörnyezetet• képzéseket, felkészítést a fenti feladatok hatékony elvégzésére • versenyképes termékeket • alapfizetést + eredményorientált prémiumot

Szakmai és karrierfejlődési lehetőség: értékesítő, termékmanager, pozíciók betöltése.

Add meg adataidat és töltsd fel önéletrajzodat!

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező! A feltölthető fájlok mérete együttesen maximum 20 MB.

CAPTCHA