RÓLUNK

Állások Győr- A legfrissebb győri álláslehetőségek egy helyen!

9027 Győr,
Tátika u. 1.
E-mail küldése

Irodai munkák / INGATLANREFERENS

INGATLANREFERENS

Rendkívüli lehetőség, ha igazán sok pénzt akarsz keresni a dübörgő ingatlanpiacon!

Most lehetsz jókor, jó helyen! Ne csak irigykedve, sóvárgó tekintettel nézd az ingatlan piacon dolgozó értékesítők sikereit, hanem most szállj fel arra a vonatra, amit már talán egyszer elengedtél!

Ingatlan referenseket keresünk! Élj a lehetőséggel! Várunk egy jó csapatba!

Győr-Moson-Sopron Megye területére keresünk téged:

- aki ingatlan értékesítési tapasztalatokkal rendelkezel vagy pályakezdő vagy, korhatár nélkül
- váltani akarsz
- jól kommunikálsz, szereted az embereket, élvezed a munkád
- és hajlandó vagy tenni a sikerért.
Amit kínálunk
- kimagasló jövedelem
- ingyenes irodai infrastruktúra
- ingyenes képzés

Feladatok:

- eladó ingatlanok felkutatása
- megbízások kötése
- eladók és vevők közötti kapcsolatteremtés
- ingatlan adatbázis kezelése
- kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel

A munkavégzés helye:

Bartók Béla út 8., Győr

Munkaidő:

teljes munkaidő, szabadúszó, vállalkozó

Küldje fényképes önéletrajzát a gyor@hflingatlan.hu e-mail címre!