RÓLUNK

Állások Győr- A legfrissebb győri álláslehetőségek egy helyen!

9027 Győr,
Tátika u. 1.
Telefon: 0696310991

LEGFRISSEBB ÁLLÁSOK / GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

2018.09.13.

A világszínvonalú hajnyírók gyártásával foglalkozó, amerikai székhelyű, dinamikusan fejlődő
WAHL cégcsoport mosonmagyaróvári csapatának bővítéséhez új kollégákat keres

munkakörbe.

Amit nyújtunk:
• Biztos és hosszú távú munkalehetőség
• Folyamatos fejlődési lehetőség
• 13. és 14. havi bérezés
• Cafeteria rendszer

Elvárásaink:
• Villamosságmérnöki/Mechatronikai szakirányú végzettség
• SMD gyártásban szerzett tapasztalat
• IPC A610 szabvány ismerete
• Problémamegoldó gondolkodásmód, nagyfokú önállóság
• Határozottság, csapatmunkára való képesség

Leendő munkatársunk feladatai:
• Gyártási terület, személyzet szakmai támogatása, koordinálása
• Meglévő gyártóberendezések és gyártási folyamatok fejlesztése
• Műszaki és gyártási problémák elemzése
• Gyártási hatékonyság növelése, folyamatoptimalizálás
• Gyártási, karbantartási és műszaki dokumentumok készítése és aktualizálása
• Új termék bevezetésének felügyelete, vezetése

13. és 14. havi bérezés

Kövess minket a Facebook-on is! www.facebook.com/wahlhungaria

Család | Kihívások | Csapatmunka | Elkötelezettség | Közösség | Rugalmasság

Töltsd ki az alábbi űrlapot:

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező! A feltölthető fájlok mérete együttesen maximum 20 MB.

CAPTCHA