RÓLUNK

Állások Győr - Győri álláslehetőségek egy helyen!

9081 Győrújbarát,
Part u. 14.
info@arrabonaallasborze.hu

LEGFRISSEBB ÁLLÁSLEHETŐSÉGEK / Kárpitos

Kárpitos

2021.09.08.
Kárpitos

CSATLAKOZZ TE IS AZ INTERFA CSAPATÁHOZ!

Dinamikusan növekedő szanyi üzemünkbe a következő munkakör betöltésére keresünk munkatársakat:

KÁRPITOS

FELADATOK

  • Ülőbútorok kárpitozása szakmai elvárások alapján

    • szivacsok ragasztása

    • kárpitozóanyagok feszítése és kapcsozása,

    • bútorhuzatok párnázása

    • mechanikus és elektronikus alkatrészek beszerelése

  • Az előkészített és elkészült termékek ellenőrzése

  • Felmerülő hibák javítása

  MIT BIZTOSÍTUNK SZÁMODRA?

  1. Tudást és tapasztalatot, megtanítunk a világszínvonalú bútorgyártásra, amire büszkék vagyunk

  2. Egy megbízható, stabil munkahelyet, ami több mint 30 éve dinamikusan fejlődik

  3. Egészséges, biztonságos és rendezett munkakörnyezetet

  4. Tervezhető munkabeosztást

  5. Versenyképes jövedelmet és juttatási csomagot

  6. Nemzetközi munkakörnyezetet

  7. Szakmai fejlődési lehetőségeket

  8. Ingyenes vállalati buszjáratot, több mint 50 településről

  9. Jelentkezz a hr.interfa@himolla.com e-mail címen
    vagy az Interfa Bútoriprai Kft. facebook oldalán!

9317 Szany, Ady Endre utca 66.

Állások Győr - Győri álláslehetőségek egy helyen! - Magyar