RÓLUNK

Állások Győr- A legfrissebb győri álláslehetőségek egy helyen!

9027 Győr,
Tátika u. 1.
E-mail küldése

LEGFRISSEBB ÁLLÁSOK / Adecco Autóipari Interjú nap!

Adecco Autóipari Interjú nap!

2018.06.14.

 Parkolj le nálunk!

Adecco Autóipari Interjú Nap!

     Győr legnagyobb autóipari vállalata Nálunk
     az Adecco győri irodájában keresi leendő munkatársait
     a következő munkakörökbe:

                              Ne hagyd ki a lehetőséget, gyere el az interjú napunkra!

Kit várunk az Interjú napunkra?

Alapvetően bárkit, aki a lenti felsorolásból magára ismer:

  • Ha szeretnél Győr legnagyobb autóipari vállalatánál dolgozni
  • Ha nincs most munkahelyed és állást keresel
  • Ha munkahelyet váltanál
  • Ha szerződéses járattal szeretnél munkába járni
  • Ha nem okoz gondot a többműszakos munkarend
  • Ha szállásos munkahelyet keresel

Mi lesz a program?

  1. regisztráció: gyors regisztráció: munkatapasztalat és pályázott pozíció egyeztetése
  2. álláskeresési tanácsadás: minden pályázónak egyénileg adunk tájékoztatást a nyitott pozícióinkról, feladatokról, bérezésről
  3. próbaszerelés: irodánkban részt vehetsz egy munkautasítás alapú próbaszerelésen
  4. interjú: egyéni interjú minden pályázónknak, ahol lehetőséget biztosítunk bemutatkozásra
  5. ajánlat kiadása: sikeres interjút követően azonnali ajánlatot adunk, belépés akár még a 26. héten megoldható

Ha nem érek oda 9-re, akkor is mehetek?

Igen, programunk 9 órakor kezdődik, de délután 14-ig bármikor becsatlakozhatsz!

Hogy találok oda?

Irodánk könnyen megközelíthető: közvetlenül az árkád víztorony lábánál található, egy 3 szintes épület alagsorában.

Ha kérdésem van, hol tudok érdeklődni?

személyesen az irodánkban: Győr, Budai u 2.

telefonon: 30/827-0177, 30/519-2212

email-ben: gyor@adecco.com