RÓLUNK

Állások Győr- A legfrissebb győri álláslehetőségek egy helyen!

9027 Győr,
Tátika u. 1.
E-mail küldése

LEGFRISSEBB ÁLLÁSOK / CNC marós

CNC marós

2019.04.04.
CNC marós

A Klingelnberg GmbH magyarországi leányvállalata a KLINGELNBERG HUNGÁRIA Kft. munkatársakat keres:

CNC marós

Főbb feladatok, munkák:

  • Egyedi, kis szériás, visszatérő alkatrészek gyártása DMU 80 P és DMU 125 P marógépen
  • Programozókkal, technológusokkal és minőségüggyel való együttműködés
  • Felszerszámozás, program-lehívás, nullpont-felvétel, programfuttatás
  • Gyártásközi mérések elvégzése, korrekciózás
  • Az álláshoz tartozó elvárások:
  • CNC marógépen szerzett, releváns gyakorlat (egyedi gyártás)
  • Középfokú végzettség, forgácsoló vagy szakirányú végzettség, gépészetismeret
  • Műszaki beállítottság, műszaki rajzok értelmezése
  • ISO kódos (FANUC) programozás, minimális programozási tapasztalat
  • Mérőeszközök ismerete, használata
  • Precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Emelőgép-kezelői jogosítvány előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria
  • Munkába járás támogatása
  • Teljes munkaidő, több műszak
  • Intenzív betanulás, fiatalos csapat

Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye: 9027 Győr, Hűtőház utca 25.

Töltsd ki az alábbi űrlapot:

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező! A feltölthető fájlok mérete együttesen maximum 20 MB.

CAPTCHA