LEGFRISSEBB ÁLLÁSOK / DIETETIKUS

DIETETIKUS

2019.05.16.
DIETETIKUS

Közétkeztetéssel foglalkozó, dinamikusan fejlődő cég munkatársat keres az alábbi pozíciókba, Győr-Moson Sopron megye területére:

DIETETIKUS

Főbb feladatok:

  • Üzemi konyhák részére diétás és normál havi étlaptervezés
  • és tápanyagszámítás
  • Napi termelés, ételkészítés felügyelete
  • Kapcsolattartás a megrendelő intézményekkel, partnerekkel
  • Közétkeztetői dietetikai feladatok ellátása
  • Pályázatokhoz kapcsolódó étlaptervezés

Elvárások:

  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Legalább 1-3 év munkatapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • QuadroByte szoftver ismerete
  • Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség, karriercélok
  • Teljes munkaidő

Töltsd ki az alábbi űrlapot:

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező! A feltölthető fájlok mérete együttesen maximum 20 MB.

CAPTCHA