LEGFRISSEBB ÁLLÁSOK / ELEKTRONIKAI ÉS MECHANIKAI SZERELŐ

ELEKTRONIKAI ÉS MECHANIKAI SZERELŐ

2019.02.07.

Magas szinvonalú komplex gépek gyártásával foglalkozó német vállalat – a HEFTER Hungary Kft. - keres bővülő csapatába, nyúli munkahelyre,
1 műszakos munkarendbe:

ELEKTRONIKAI ÉS MECHANIKAI SZERELŐT

Kisszériás komplex gépek összeszerelésére műszaki végzettséggel (villanyszerelő, műszerész, autószerelő, gépszerelő stb).

Gépösszeszerelésben szerzett tapasztalat előnyt jelent, de ambíciózus, magabiztos, szakmájuk iránt elkötelezett pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit nyújtunk :
• Versenyképes jövedelem, prémium, 100%-os útiköltségtérítés, havi 60.000 Ft-os cafeteria.
• Kihívásokkal teli, változatos munka.
• Családias, jó légkör, jó csapat.
• Kulturált munkakörülmények.

Töltsd ki az alábbi űrlapot:

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező! A feltölthető fájlok mérete együttesen maximum 20 MB.

CAPTCHA