LEGFRISSEBB ÁLLÁSOK / FRÖCCSÖNTŐ OPERÁTOR

FRÖCCSÖNTŐ OPERÁTOR

2019.10.17.

A REHAU a polimer alapú prémium megoldások piacvezető márkája. Világszerte közel 20 000 munkavállalónak biztosítunk stabil megélhetést. Dinamikusan fejlődő hazai autóipari ágazatunk számos nagynevű autógyárat szolgál ki prémium kategóriás polimer alkatrészekkel.

Leendő feladataid:

  • Fröccsöntött autóalkatrészek kezelése
  • Fröccsöntött autóalkatrészek ellenőrzése, utómunkálása
  • Legyártott termékek vizuális ellenőrzése
  • A gépek mellett felállított számítástechnikai eszközök kezelése

Szükséges tapasztalatok:

  • Precíz munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Önállóság
  • Terhelhetőség
  • Autóipari tapasztalat előny

Velünk az élvonalba kerülsz!
Nézz körbe weboldalunkon, tudj meg többet a REHAU-ról!

Töltsd ki az alábbi űrlapot:

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező! A feltölthető fájlok mérete együttesen maximum 20 MB.

CAPTCHA