LEGFRISSEBB ÁLLÁSOK / GASZTRONÓMIAI VEZETŐ

GASZTRONÓMIAI VEZETŐ

2019.05.16.

Közétkeztetéssel foglalkozó, dinamikusan fejlődő cég munkatársat keres az alábbi pozíciókba, Győr-Moson Sopron megye területére:

Főbb feladatok:

  • A főző- és tálalókonyhák egységes, magas színvonalú
  • és hatékony működtetése
  • A vállalkozási szerződések maradéktalan betartatása
  • Felelős az étlapok és diétás étlapok minőségi
  • és szakmai megfelelőségéért
  • Közreműködik a területi vezetők, menedzserek,
  • élelmezési vezetők kiválasztásában
  • Közreműködik minőségi kifogások kivizsgálásában,
  • javító intézkedések kidolgozásában
  • Rendszeres és szúrópróbaszerű ellenőrzéseket végez a konyhákon
  • Koordinálja az új konyhák megnyitásával kapcsolatos feladatokat
  • Folyamatosan törekszik új eszközök és technológiák bevezetésére
  • és alkalmazására

Elvárások:

  • Vezetői tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Dietetikus, élelmezésvezetői gyakorlat
  • Közétkeztetésben, vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Céges telefon
  • Utazási hozzájárulás
  • Étkezéstérítés

Töltsd ki az alábbi űrlapot:

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező! A feltölthető fájlok mérete együttesen maximum 20 MB.

CAPTCHA