LEGFRISSEBB ÁLLÁSOK / GÉPBEÁLLÍTÓ

GÉPBEÁLLÍTÓ

2019.10.10.
GÉPBEÁLLÍTÓ

Mi gyártjuk a fűnyírókést!
Kert, park, futballpálya, golfpálya ? A közös bennük a fűnyírókés gyártója!
Cégünk, a Rábakert Kft. 35 fős családi vállalkozás több évtizedes tapasztalattal és stabilan növekvő vevőkörrel. Fűnyírókésgyártás és -eladás tekintetében hazánkban vezető szerepet töltünk be, ugyanakkor az itthoni eladás többszörösét EU exportra szállítjuk.
Kiváló csapatunkba a termelés támogatása céljából keressük új kollégánkat a következő munkakörbe:

GÉPBEÁLLÍTÓ

A munkakör: A lemezalakító csoport tagjaként az Ön feladata a vágóelemek formai kialakítása és az ehhez kapcsolódó szerszámozás, gépbeállítás.
A géppark elsősorban excenterprésekből áll 25-100 tonna között, a szerszámgyártás és -karbantartás házon belül történik.
Olyan jelentkezőket várunk, akik nem riadnak meg a munkától,
csapatjátékosok, és szeretnének egy stabil, tisztességes munkahelyen hosszú távon elhelyezkedni.

Ideális jelölt:

  • Stabilitást és hosszú távú megélhetést keres
  • Kiváló, magyar termék előállításában szeretne részt venni
  • Fémipari végzettséggel és gyakorlattal rendelkezik
  • Képes megbízhatóan termelni
  • Előnyben részesíti az egy műszakos munkarendet

Töltsd ki az alábbi űrlapot:

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező! A feltölthető fájlok mérete együttesen maximum 20 MB.

CAPTCHA