LEGFRISSEBB ÁLLÁSOK / GÉPJÁRMŰVEZETŐ

GÉPJÁRMŰVEZETŐ

2019.02.07.

Gépjárművezetőket keresünk!

Győri és belföldi fuvarviszonylatok automata, modern tehergépjárművek fix, előre tervezhető munkavégzés

Üdvözlünk a Rudolph Autóipari Logisztikai Kft. munkatársai nevében!
Cégünk egy régóta sikeresen muködo német cégcsoport tagvállalata, Magyarországon már 500 ember munkahelye! Jelen vagyunk GYŐRBEN, Dunakilitin, Téten, Tatabányán, Oroszlányban és külföldön egyaránt.

Amit kínálunk:
• hosszú távú bejelentett munkaviszony
• azonnali munkakezdés lehetősége
• fix, előre tervezhető munkarend
• alapbéren kívüli juttatások (mozgóbér, pótlék, bónusz, cafeteria)
• nettó 100.000 Ft belépési bónusz
• átképzési tanfolyam költségét támogatjuk
• munkába járás támogatása (városon kívül 15 Ft/km, számlás jegy ellenében 86% térítése)
• több éves szakmai tapasztalat figyelembevétele a bérsávba történő besoroláskor
• ingyenes szálláslehetőség
• családias munkakörnyezet
• Rudolph dolgozói kártyával igénybe vehető kedvezmények

Az álláshoz tartozó elvárások:
• minimum szakmunkás iskolai végzettség
• C + E kategóriás jogosítvány
• belföldi árufuvarozói igazolvány, GKI igazolvány, digitális tachográf kártya
• PÁV
• 24 tonnás tehergépjárművel, fuvarozásban szerzett tapasztalat
• 3 muszakos munkarend vállalása
• 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk, vonzó jövedelem kiegészítési lehetoséggel!

Töltsd ki az alábbi űrlapot:

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező! A feltölthető fájlok mérete együttesen maximum 20 MB.

CAPTCHA