LEGFRISSEBB ÁLLÁSOK / GYÁRTÁSTECHNIKUS

GYÁRTÁSTECHNIKUS

2019.02.07.

Cégünk a svájci Schurter csoport tagjaként, elektromechanikai szerelvények és kábelkonfekciók gyártásával foglalkozik.

Mosonszentmiklósi telephelyünkre azonnali belépéssel keresünk felvételre:

Főbb feladatok:

  • új termékek bevezetésének felügyelete
  • gyártás közben felmerülő problémák megoldása
  • munkautasítások elkészítése
  • új projektekben és technológiákban való aktív részvétel
  • a munkafolyamatok állandó javítása és fejlesztése
  • eszközszükségletek meghatározása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú műszaki végzettség
  • szakmai kompetencia
  •  általános számítógépes ismeretek
  • nyitottság az új megoldásokra, ötletekre
  • műszaki rajz olvasás ismerete előny
  • szakmai tapasztalat az elektronika vagy mechatronika területén előny
  • német vagy angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • változatos, flexibilitást igénylő felelősségteljes munka
  • stabil, erőteljes fejlődésben álló svájci tulajdonú háttér
  • hosszútávú munkalehetőség
  • fejlődési, előrelépési lehetőség

Töltsd ki az alábbi űrlapot:

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező! A feltölthető fájlok mérete együttesen maximum 20 MB.

CAPTCHA