RÓLUNK

Állások Győr- A legfrissebb győri álláslehetőségek egy helyen!

9027 Győr,
Tátika u. 1.
E-mail küldése

LEGFRISSEBB ÁLLÁSOK / KONSTRUKTŐR (GÉPTERVEZŐ) MÉRNÖK

KONSTRUKTŐR (GÉPTERVEZŐ) MÉRNÖK

2019.03.07.

Szeretnél új kihívásokkal szembesülni, és megtapasztalni az alkotás élményét?
Egy jó közösségben dolgozni, ahol szakmailag is fejlődhetsz?

pozíciónkra!

Leendő kollégánknak biztosítunk:
• kiemelkedő bérezést
• stabil, kiszámítható munkahelyet
• változatos munkakörülményeket
• folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
• tisztességes emberi hozzáállást és megbecsülést

Leendő munkatársunk feladata:
• egyedi gépek, berendezések, robotsorok tervezése
• kapcsolattartás a megrendelővel
• a gyártási folyamat koordinálásában való részvétel

Az ideális jelölt:
• gépész vagy mechatronikai mérnök, akinek 5 év tapasztalata van gépek/berendezések tervezésében

Új munkatársunkat stabil munkahely, piacképes bérezés, összetartó, egymás munkáját becsülő és segítő csapat várja!

Töltsd ki az alábbi űrlapot:

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező! A feltölthető fájlok mérete együttesen maximum 20 MB.

CAPTCHA