LEGFRISSEBB ÁLLÁSOK / Lajta-Duna Építő és Vízszigetelő Kft.

Lajta-Duna Építő és Vízszigetelő Kft.

Ha folyamatosan növekvő, tőkeerős cégnél szeretnéd hasznosítani építőipari, (szerkezetépítési, acélszerkezet, homlokzatburkolás, lapostető szigetelés) kivitelezésben szerzett tapasztalataidat és szakmailag motivál a minőségi létesítmények kivitelezésében való részvétel, akkor Téged keresünk. A Lajta-Duna Építő és Vízszigetelő Kft kimlei székhelyű stabil, folyamatosan fejlődő, innovatív kivitelező társaság.

Azonnali belépéssel műszaki előkészítő munkatársat keresünk.

Főbb feladatok:

  • Árajánlat, ütemterv, megrendelések készítése
  • Gyártmánytervek készítése
  • Csomóponti megoldások kirajzolása
  • Konszignációk készítése (falpanel, trapézlemez)
  • Kivitelezési munkák irodai háttértámogatása
  • Építési naplók vezetése

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú építőipari végzettség
  • Excel, Word ismerete
  • Feladat, illetve projekt orientált gondolkodás
  • Problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Előkészítői munkakörben szerzett tapasztalat
  • AutoCad ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Utazási, albérleti támogatás
  • Céges mobiltelefon
  • Fiatal csapat, kiváló munkahelyi környezet

Keress bennünket a megadott elérhetőségek egyikén:

Lajta-Duna Építő és Vízszigetelő Kft., 9181 Kimle, 029/28 hrsz.

Telefonszám:0620/852-3428

E-mail: info@lajtaszig.hu