LEGFRISSEBB ÁLLÁSOK / MECHANIKUS FORGÁCSOLÓ

MECHANIKUS FORGÁCSOLÓ

2019.07.04.

MECHANIKUS FORGÁCSOLÓ munkatársat keresünk dinamikusan fejlődő csapatunkba.

FELADATAI:

  • Kisebb mechanikus alkatrészek gyártása műszaki rajz alapján, egyetemes maró- és esztergagépen
  • Egyedi gépek, illetve azok részegységeinek építésében való részvétel
  • Változtatások végrehajtása gyártó- és mérőberendezéseken
  • Gyártó- és mérőberendezések üzemeltetése, karbantartása, javítása
  • Forgácsolóműhely felügyelete

ELVÁRÁSAINK:

  • Gépésztechnikusi vagy gépi forgácsoló végzettség
  • Egyetemes megmunkáló gépek kezelésének ismerete

ELŐNYT JELENT:

  • Német- vagy angolnyelv-tudás
  • Pneumatikai ismeretek
  • Méréstechnikai ismeretek

INFORMÁCIÓK A PÁLYÁZATHOZ:

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
önéletrajz beküldésével jelentkezhet!
Kérdése van?
Kapcsolat: Izsóné Bekő Bernadett
Telefon: +36 96 96 582 764, +36 30 358 9869
E-mail: sick.job@sick.hu
SICK Fejlesztő, Termelő és Kereskedelmi Kft. • 9184 Kunsziget, Fő út 49.

Töltsd ki az alábbi űrlapot:

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező! A feltölthető fájlok mérete együttesen maximum 20 MB.

CAPTCHA