RÓLUNK

Állások Győr- A legfrissebb győri álláslehetőségek egy helyen!

9027 Győr,
Tátika u. 1.
info@arrabonamedia.hu

LEGFRISSEBB ÁLLÁSOK / Művezető

Művezető

Művezető

Művezető pozícióba, út- és mélyépítési területre munkatársat keresünk

Feltételek:

  • Szakirányú végzettség (mérnöki vagy technikusi)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Projektszemlélet
  • Önálló munkavégzés, elhivatottság, kezdeményezőkészség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

Feladatok:

  • Építőipari munkafolyamatok szakmai felügyelete, hatékony irányítása, szervezése
  • Dokumentációk precíz, pontos vezetése, szükséges adminisztrációs feladatok ellátása
  • Napi teljesítmények nyilvántartása
  • Saját és alvállalkozói géppark költséghatékony üzemeltetése
  • Kapcsolattartás a munkatársakkal, alvállalkozókkal, szükség esetén a megbízókkal

Előny, de nem feltétel:

  • Angol vagy német nyelvismeret
  • Több éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Cafetéria és egyéb juttatások
  • Fejlődési lehetőség
  • Képzések
  • Stabil jövőkép
  • Fiatalos csapat
  • Vállalati gépjármű, mobiltelefon, notebook
  • Szükség esetén szállás

Munkavégzés helye:

  • Győr-Moson-Sopron megye és országosan változó

Fényképes szakmai önéletrajzzal, a fizetési igény megjelölésével a toborzas@unitranscoop.hu email címen.