RÓLUNK

Állások Győr- A legfrissebb győri álláslehetőségek egy helyen!

9027 Győr,
Tátika u. 1.
info@arrabonamedia.hu

LEGFRISSEBB ÁLLÁSOK / OPERÁTOR

OPERÁTOR

2018.10.31.
OPERÁTOR

Dinamikusan fejlődő, nemzetközi autóipari vállalatunkhoz keresünk kollégákat most épülő, győri telephelyünkre az alábbi pozícióba:

OPERÁTOR

Főbb feladatok:
Műanyag autóalkatrészek gyártása műveleti utasítás szerint
Magasan automatizált gyártósoron történő összeszerelés
Munkavezető által megadott utasítások szerinti munkavégzés
A gyártási folyamathoz tartozó vizuális ellenőrzések végrehajtása
Elvárások:
Szakmunkás végzettség
Precíz, pontos munkavégzés
Betöltött 18. életév
3 műszakos munkarend vállalása
Amit kínálunk:
Színvonalas környezet
Havi bruttó 260.000 Ft alapbér
Bejárás támogatása (Audis busz is!)
Hosszú távon biztos munkalehetőség

A TI Automotive Kft. egy világszerte jelen lévő, autóiparban tevékenykedő vállalat, több mint 120 gyárral 29 országban. Nagy sikerrel állítunk elő és értékesítünk üzemanyagtartályokat a világ vezető autógyártó cégei számára.