RÓLUNK

Állások Győr- A legfrissebb győri álláslehetőségek egy helyen!

9027 Győr,
Tátika u. 1.
E-mail küldése

LEGFRISSEBB ÁLLÁSOK / RAKTÁRKEZELŐ

RAKTÁRKEZELŐ

2020.01.09.

RWA Magyarország Kft. munkatársat keres

RAKTÁRKEZELŐ munkakörbe

Feladatok:

  • Raktárba beérkező áru szakszerű tárolása a raktár – és tárolókapacitás figyelembe vételével
  • Raktárba be- , illetve kiszállításra kerülő áruk dokumentálása, raktárközi mozgások rögzítése
  • Kézi és gépi árumozgatás
  • Raktári készlet és áruk kezelése, folyamatos ellenőrzése
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása
  • Az Ön profilja:
  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Kézi és gépi árumozgatáshoz megfelelő típusú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Takarmányraktározási/ terményszárító-kezelői tapasztalat
  • Zöld könyv

A munkavégzés helye:

  • RWA Magyarország Kft.- Csongrádi telephely, 6640 Csongrád, Szegedi út 10.

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Határozatlan idejű, bejelentett jogviszony
  • Béren kívüli juttatás
  • Munkába járás támogatása

Töltsd ki az alábbi űrlapot:

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező! A feltölthető fájlok mérete együttesen maximum 20 MB.

CAPTCHA