RÓLUNK

Állások Győr- A legfrissebb győri álláslehetőségek egy helyen!

9027 Győr,
Tátika u. 1.
info@arrabonamedia.hu

LEGFRISSEBB ÁLLÁSOK / RAKTÁROS állás

RAKTÁROS állás

2017.09.21.

Piacvezető acéltermék-feldolgozó és kereskedő cég keres munkatársat győri telephelyére

Főbb feladatok, munkák:
• Beérkezett áru átvétele - kiadása
• Komissiózó lista összekészítése
• Beérkezett és kimenő áru beazonosítása
• Nem-megfelelőségek észlelése, jelentése a felettese felé
• Emelőgépek és targoncák napi vizsgálatának elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Minimum szakmunkás végzettség
• OKJ-s nehézgépkezelői targonca bizonyítvány NKH-s jogosítvánnyal megléte elengedhetetlen
• Önálló, precíz munkavégzés Előnyt jelent:
• Szerszámlakatos, géplakatos végzettség
• Darukezelői jogosítvány• Lángvágó bizonyítvány megléte
• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• Integrált irányítási rendszerek ismerete

Amit kínálunk:
• Fix, versenyképes jövedelem + egyéb béren kívüli juttatások
• Teljes munkaidős foglalkoztatás
• Azonnali munkakezdés

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát, esetleges motivációs levelét és ajánlását, illetve bizonyítvány és jogosítvány másolatokat, elérhetőségét küldje el 2017. október 06-ig az info@hrtrans.hu email címre.
Kérjük, hogy jelentkezésében a bérigényét mindenképpen tüntesse fel!Jelentkezésében tüntesse fel a hirdetés referencia számát: HrtM17/18R.