LEGFRISSEBB ÁLLÁSOK / RAKTÁROS-TARGONCÁS

RAKTÁROS-TARGONCÁS

2019.07.04.

A RENAULT-NISSAN Közép-európai logisztikai központja a megnövekedett vevői igények kielégítése érdekében várja új kollégák jelentkezését

RAKTÁROS-TARGONCÁS MUNKAKÖRBE

Csatlakozzon Ön is a nagy múltú, sikeresen működő Renault-Nissan Alliance közösséghez!

Alkatrészraktárunkba raktári feladatok ellátására várjuk megbízható, gyors, precíz
munkavégzésű, jó állóképességű új munkatársunk jelentkezését, aki rendelkezik:

  • Új típusú elektromostargonca-vezetői engedéllyel
  • Termelési vagy raktározási területen szerzett targoncás, komissiós tapasztalattal
  • Alapfokú számítógépes ismeretekkel

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • 8 órás győri munkavégzés, hétfőtől péntekig két műszakban
  • Vonzó bérezés és juttatási csomag
  • Béren felüli jutalmazási rendszer, év végi juttatások
  • Kiemelkedő cafetéria rendszer
  • Renault dolgozói kedvezmények
  • Munkába járás térítése
  • Élet- és balesetbiztosítás, dolgozóknak járó egyedi egészségügyi szolgáltatások, rekreációs lehetőségek

Töltsd ki az alábbi űrlapot:

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező! A feltölthető fájlok mérete együttesen maximum 20 MB.

CAPTCHA