LEGFRISSEBB ÁLLÁSOK / SHOPTEC

SHOPTEC

2019.07.12.
SHOPTEC

Shoptec Kft. egyedi, magas minőségű üzletberendezéseket és könnyű fémszerkezeteket
gyártó vállalat a Pápa melletti Csóton. Nemzetközi, családi tulajdonú vállalatcsoport
tagjaként a legismertebb élelmiszer és ruházati üzletláncoknak, valamint
patikáknak szállítjuk termékeinket. Megnövekedett feladataink ellátásához keresünk
munkatársat az alábbi pozícióba:

Értékesítő/üzletkötő
Közép-Európa

Feladatok:

  • Aktív részvétel a cég által gyártott fémipari termékek forgalmának növelésében
  • és egy új piac kiépítésében Magyarországon és a kelet-közép-európai régióban
  • Új célcsoportok, ügyfelek, szektorok keresése, ügyfelek rendszeres látogatása
  • Termékek népszerűsítése (személyesen, telefonos, online és írott formában)
  • Hosszú távú partnerkapcsolatok kialakítása új ügyfelekkel
  • Árajánlatok, kalkulációk és szerződések készítése
  • Értékesítési terv készítése
  • Kapcsolattartás a külföldi értékesítési központtal

Elvárások:

  • Legalább középfokú, műszaki végzettség;
  • felsőfokú műszaki/gazdasági végzettség előny
  • Legalább 3-5 éves értékesítési tapasztalat
  • Fémipari termékek értékesítésében szerzett tapasztalat előny
  • Aktív angol/német és szlovák/lengyel nyelvismeret írásban és szóban
  • (Felsőfokú vagy anyanyelvi szint - nyelvvizsga nem szükséges)
  • Jó tárgyalási és prezentációs készség, határozott fellépés
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatnak megfelelő alapbér + jutalék sávos csomagban + cégautó
  • Rugalmas munkaidő
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Változatos munka a fémipari szegmens területén
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, nemzetközi munkakörnyezet

Várjuk leendő munkatársunk jelentkezését:

Shoptec Kft. 8558 Csót, Rákóczi u. 72.

Mail: katalin.saghegyi@shoptec.com, tel.: + 36 30 848 8815