LEGFRISSEBB ÁLLÁSOK / TARGONCAVEZETŐ

TARGONCAVEZETŐ

2019.05.30.

TARGONCAVEZETŐ (Győr)

A REHAU a polimer alapú prémium megoldások piacvezető márkája. Világszerte közel 20 000 munkavállalónak biztosítunk stabil megélhetést. Dinamikusan fejlődő hazai autóipari ágazatunk számos nagynevű autógyárat szolgál ki prémium kategóriás polimer alkatrészekkel.

 Leendő feladataid:

  • Targoncával teherszállítási és anyagmozgatási feladatokat ellátása.
  • Áruk, anyagok emelése, polcra helyezése és egyéb mozgatása
  • Kamionok fel és lepakolása
  • Területek közötti anyagmozgatás

Szükséges tapasztalatok:

  • Targonca vezetői engedély  (3324, 3313-as gépcsoport típusmegjelöléssel) és OKJ bizonyítvány
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Folyamatos munkarendben való munkavégzés vállalása
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete
  • Terhelhetőség, önállóság, megbízhatóság, precíz munkavégzés

Mit kínálunk Neked:

  • Akár bruttó 300.000 Ft/hó
  • Cafeteria már a próbaidő letelte után - bruttó 50.000 Ft/hó
  • Munkába járás térítése nettó 30 Ft/km
  • Hazautazás támogatása 86%-ban, vagy 15 Ft/km formájában
  • Karácsonyi jutalom

Velünk az élvonalba kerülsz!

Nézz körbe weboldalunkon, tudj meg többet a REHAU-ról: www.rehaukarrier.hu

Töltsd ki az alábbi űrlapot:

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező! A feltölthető fájlok mérete együttesen maximum 20 MB.

CAPTCHA