RÓLUNK

Állások Győr- A legfrissebb győri álláslehetőségek egy helyen!

9027 Győr,
Tátika u. 1.
E-mail küldése

LEGFRISSEBB ÁLLÁSOK / VÉGELLENŐR

VÉGELLENŐR

2020.01.15.
VÉGELLENŐR

A Schnellecke Logistics, az autóipar vezető globális logisztikai vállalata növekedő győri egységéhez keres munkatársakat az alábbi pozícióba:

VÉGELLENŐR

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Összeszerelt késztermék végellenőrzése
  • Intézkedés, illetve azonnali visszajelzés az észlelt hibákról
  • Termelési adatlapok korrekt vezetése
  • Késztermék kiszállításra való előkészítése
  • Tiszta és biztonságos munkakörnyezet fenntartása

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Legalább 1 év végellenőrzési tapasztalat
  • Legalább 1 év összeszerelési tapasztalat
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Minőségügyi alapismeretek
  • Kiváló műszaki érzék
  • Kiváló látás és színlátás
  • Fizikai terhelhetőség, precíz munkavégzés, megbízhatóság, önállóság
  • Több műszakos munkarend vállalása

Töltsd ki az alábbi űrlapot:

* A kiemelt mezők kitöltése kötelező! A feltölthető fájlok mérete együttesen maximum 20 MB.

CAPTCHA