LEGFRISSEBB ÁLLÁSOK / WIREG HUNGÁRIA KFT.

WIREG HUNGÁRIA KFT.

A WIREG HUNGÁRIA Kft. (Töltéstava) nyomdaipari utómunkálatokat, kötészeti munkákat végez, katalógusokat, brossúrákatgyárt megrendelői számára. Cégünk felvételt hirdet Operátor -gépkezelő munkakörbe 3 műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  •  Betanított munkalépések végrehajtása
  • Termékek ellenőrzése
  • Termelési dokumentáció töltéseElvárásaink:
  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Jó látásélesség, kézügyesség
  • Pozitív hozzáállás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem, teljesítménybérezés
  • Cafetéria
  • Klimatizált munkahely
  • Vállalati, klimatizált buszjáratok Győr-Töltéstava; Bakonyszentkirály-Töltéstava; Réde-Töltéstava; Bakonyszombathely-Töltéstava útvonalon.Jelentkezését várjuk a 96/548-267 telefonon vagy e-mailben: personal@wireg.com címen.

WIREG HUNGÁRIA -Formába hozzuk nyomdai termékeit

www.wireg.com